ІГОР ЯГОВДИК: «НАШ ОБОВ’ЯЗОК ВИПРАВДАТИ ДОВІРУ ВЕТЕРАНІВ»

Голова облдержадміністрації разом із ветеранами Великої Вітчизняної війни та воїнами-інтернаціоналістами провів урок мужності та патріотизму для учнів Степанівської школи

«Ми повинні виправдати довіру ветеранів, які віддали своє життя та здоров’я, аби ми з вами зустрічалися під мирним небом, – звернувся Ігор Яговдик до школярів. – Саме від вас залежить майбутнє області, розквіт держави. Впевнений, що ви  будете сумлінно вчитися, аби у майбутньому  розбудовувати сильну, процвітаючу Україну».

Керівник області Ігор Яговдик попрохав ветеранів  передати мудрість та життєвий досвід, навчити молоде покоління любити Вітчизну та бути відданими  українському народу.

«Мені дорога Україна. Я надзвичайно хвилююся через події, які відбуваються сьогодні в державі. Із фронту я повернувся з трьома пораненнями, мені було всього 18, коли під ногами горіла земля, а сталінградські осколки і досі в моїх кістках – з ними я відійду у вічність… Звертаюся до кожного з вас і прошу зберегти мир на землі», – зі сльозами на очах сказав ветеран Микола ЯЦЕНКО.

Зустріч з ветеранами відбулася у теплому родинному колі, сивочолі дідусі згадували фронтові будні, повоєнну відбудову, ділилися історіями зі свого життя.

Дітям цей урок запам’ятається надовго.