ЗАВДАННЯ ВЛАДИ- ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

У Сумському районі створюються належні умови для всебічного розвитку дітей. Сформована мережа з 24 дошкільних навчальних закладів та 11 НВК в цілому забезпечує конституційне право на отримання дошкільної освіти. На сьогодні 1716 дітей охоплені дошкільною освітою, що становить 98%. Із них 1518 дітей виховуються у ДНЗ (89%), 198 дітей охоплені соціально-педагогічним патронатом (11%).

Як зазначила у ході апаратної наради начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Мельник, найвищий показник охоплення дітей дошкільною освітою у Великовільмівській, Миколаївській, В.Чернеччинській, Кровненській, Підліснівській  сільських радах.

«У рамках виконання соціальних ініціатив Президента Украни в Сумському районі   відкриваються  додаткові групи», - зазначила начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніна Мельник у ході апаратної наради.

У 2012 році для 20 дошкільнят додатково було відкрито  дошкільну групу у Садівському дошкільному навчальному закладі „Тополька” в орендованому приміщенні Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Проведена робота по вивільненню приміщень дошкільних навчальних закладів. Так, для  учнів із трьох шкіл району, що працювали на базах ДНЗ, обладнано класні кімнати у загальноосвітніх навчальних закладах. Відкрито додаткову дошкільну групу на базі Токарівського дошкільного навчального закладу, що дало можливість охопити дошкільною освітою ще 20 дітей.

У вересні 2013 року відкрито 2 додаткові групи  у Стецьківському та В.Чернеччинському ДНЗ на 50 місць.

У 2014 році планується відкриття додаткових груп у Степанівському ДНЗ „Дзвіночок”, Бездрицькому ДНЗ.

У дошкільних навчальних закладах району створено додатково 124 місця шляхом збільшення площ групових кімнат, вивільнення окремих кімнат.

«Виховання всебічно розвинутої особистості є пріоритетом держави. Саме тому у Сумському районі продовжується робота по створенню умов для якісного навчання та комфортного перебування дітей в дошкільних навчальних закладах», - підкреслила Ніна Мельник.