«ЖОДНОГО ПОШТОВОГО ВІДДІЛЕННЯ ЗА ІНІЦІАТИВОЮ «УКРПОШТИ» ТЕПЕР ЗАКРИТО НЕ БУДЕ»

У Сумському районі підписано тристоронню Угоду про соціальне партнерство «Влада і пошта - разом назустріч людям» між Сумською дирекцією УДППЗ «Укрпошта», Сумською районною державною адміністрацією та Сумською районною радою.

За словами голови районної державної адміністрації Петра Кідіменка, головною метою цього документу є встановлення тісних партнерських відносин та об’єднання зусиль, спрямованих на збереження і розвиток поштового зв’язку в Сумському районі.

На сьогоднішній день 15 відділень поштового зв’язку району із 34-х функціонуючих працюють збитково.  

Отож, районна державна адміністрація та районна рада взяли на себе зобов’язання, що полягають у стимулюванні установ, громадян і цілих громад, аби вони більш активно користувались послугами «Укрпошти».  Мова йде про збільшення кількості пенсіонерів, що отримують пенсії через пошту чи безпосередньо доставляються листоношами додому, забезпечення збільшення соціальних виплат через пошту,  збільшення рівня приймання комунальних платежів. Окрім цього, підвищення інформованості населення через ЗМІ позитивно відобразиться на економічних показниках поштових відділень Укрпошти, збільшення передплати районних та обласних видань.

У свою чергу, пошта зобов’язалася  забезпечити високий рівень та якість обслуговування населення при наданні послуг, в т.ч. соціальних та адміністративних, з метою максимального задоволення потреб споживачів. Термін дії Угоди – до кінця 2017 року.

За словами депутата обласної ради, керівника Сумської дирекції «Укрпошти» Володимира Криштопа,  в грудні 2013 року в приміщенні Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» було підписано  Угоду про соціальне партнерство між дирекцією, обласною державною адміністрацією та обласною радою. Наступним етапом стало  підписання Угод на районному рівні. На сьогодні вже підписані Угоди майже з усіма головами РДА та керівниками райрад. А Угоди із сільськими та селищними радами поштовики підписали раніше. Тож, фактично, на поміч пошті на Сумщині вибудовується струнка вертикаль – обласна, районна та сільська влади.  І головне – чітко ставляться завдання.     

Ще Володимир Криштоп заявив: «Вказаним документом ми ставимо крапку в оптимізації поштової мережі Сумщини. Тепер жодного відділення за ініціативою «Укрпошти» закрито не буде.  Сьогодні пошта важлива, перш за все, для села. Коли у селі закривається  пошта,  воно починає гинути. Цього не можемо допустити ні ми, ні влада».  Отож, поштовики дуже розраховують на розуміння та дієву підтримку з боку місцевої влади та громад Сумщини!