«УКРАЇНО! НІЖНО ПРИГОРНИ УСІХ ЖИВИХ СИНІВ СВОЇХ ЯК МАТИ»

«Афганська війна залишила в серцях нашого народу тяжкі спогади - про воїнів, які залишаючись вірними військовій присязі, брали участь у бойових діях на територїї Афганістану. Наші земляки теж загинули на тій землі - болять і сьогодні рани, спливають тяжкі спогади. Життя - безцінне, Цей іспит смертю не повинен повторитися. Тому сьогодні так широко відзначається ця дата: 25 річниця виведення військ з Афганістану. Це повернення права на життя. Це повернення слави тим, хто показав. Яким є справжній воїн. І маємо пишатися тим, що Україна славить своїх мужніх синів у рік, який Президент України оголосив Роком учасників бойових дій на території інших держав.У цей день вшанування учасників бойових дій на території інших держав ми щиро бажаємо нашим колишнім солдатам обов’язку міцного здоров’я, щасливих весен у довголітті, родинного затишку », - привітав голова райдержадміністрації Петро Кідіменко.

Представники влади вручили  афганцям пам'ятні медалі «Долг выполнен с честью». Урочисту частину зібрання продовжив святковий концерт. Зворушливі художні номери з піснями-реквіями та сповненими туги й жалоби віршами підкреслили особливу атмосферу , де поєдналися глибока скорбота за загиблими воїнами та радість зустрічі із побратимами.
По закінченню урочистостей відбулися покладання квітів до обласного комплексу пам'яті загиблим воїнам-інтернаціоналістам. Право покласти квіти було надано заступнику голови районної ради Євгенію Юрченку та ветерану війни в Афганістані Миколі Сизоненку.