СВОЄЧАСНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ- ЗАПОРУКА СУСПІЛЬНОЇ СТАБІЛЬНОСТІ У РАЙОНІ

На цьому акцентував увагу голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко під час зустрічі з керівниками структурних підрозділів райдержадміеністрації.

"Об’єднавши зусилля, маємо продовжити реалізувати соціальні ініціативи Президента України. Найперше і головне завдання – забезпечення виплати по соціальних гарантіях держави, щоб вони були вчасними і в повному обсязі», - наголосив Петро Кідіменко.

Управлінням Пенсійного фонду України в Сумському районі повною мірою і вчасно профінансовано виплати пенсій за січень 2014 року. Загальна сума коштів, спрямованих на їх забезпечення, становила 23316,78 тис. гривень. Здійснюється фінансування виплат за лютий. Станом на
10 лютого на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 5804,09 тис. грн., що відповідає передбаченому графіку поденного фінансування виплати пенсії.

За січень 2014 року забезпечено виплату всіх видів державної соціальної допомоги та компенсацій на суму 4408,9 тис. грн., в тому числі допомогу сім’ям з дітьми – 4726 одержувачам на суму 3316,3 тис.грн., державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 298 одержувачам на суму 416,1 тис.грн., допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам  437 олержувачам на суму 503,9 тис.грн.