ПЕТРО КІДІМЕНКО: «КОЖНОМУ З НАС ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ ПРО ГЕРОЇВ, ЯКІ З ЧЕСТЮ ВИКОНАЛИ СВІЙ ВІЙСЬКОВИЙ ОБОВ’ЯЗОК НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ»

Про це сказав голова районної державної адміністрації Петро Кідіменко під час апаратної наради.

«Указом Президента України Віктора Януковича 2014 рік оголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав. Свято зберігаємо пам’ять про  загиблих героїв і віддаємо данину пошани воїнам – інтернаціоналістам, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Їх подвиг – це приклад справжньої самовідданості, патріотизму, стійкості та  високого морального духу» - зазначив  Петро Кідіменко.

За його словами, заходами, ініційованими Президентом України,  у Сумському районі передбачено посилення соціального захисту та соціальної підтримки воїнів-інтернаціоналістів,  сімей загиблих та померлих учасників бойових дій, особлива увага приділяється виконанню соціальних програм, спрямованих на поліпшення медичного обслуговування, санаторно-курортного оздоровлення.

Як поіформував головний лікар Центральної районної клінічної лікарні Володимир Поцелуєв, на обліку в Сумській ЦРКЛ знаходиться 106 учасників бойових дій на території інших держав. Оглянуто - 100,0%, з них комплексно оглянуті - 90 осіб (85%), частково комплексно - 16 осіб (15%). Оздоровлено амбулаторно – 68 осіб , тобто 100,0% від потребуючих.

Учасники бойових дій на території інших держав  забезпечені безкоштовним зубопротезуванням. З метою покращення стаціонарного лікування ветеранів війни в лікувально-профілактичних закладах району виділено 17 палат на 17 ліжок. Стаціонарно оздоровлено – 19 осіб (100% від потребуючих).

Для проведення профілактичних оглядів, медичної реабілітації ветеранів війни (в тому числі УБД) на 2014 рік видано спільний наказ Сумської центральної районної клінічної лікарні та КЗ СРР «Сумський районний ЦПМСД» від 13.01.2014 № 8/6 «Про проведення профілактичних оглядів ветеранів війни», згідно якого виїзні огляди розпочнуться з 26.02.2014 року.