ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ- ЦЕ СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК У ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ

На цьому наголосив заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кривошей, перебуваючи з робочою поїздкою на території Яструбинської сільської ради.

Вивчаючи питання покращення умов для надання медичних послуг, Віталій Кривошей зустрівся з територіальною громадою, а також відвідав амбулаторію загальної практики — сімейної медицини села.

«Покращення якості надання медичних послуг – це стратегічний напрямок діяльності влади, який перебуває на особистому контролі  Президента України Віктора Януковича. Пацієнтам у медичному закладі потрібна кваліфікована професійна допомога, обслуговуватися сучасним обладнанням», - зазначив заступник.

За словами посадовця, оновлення амбулаторії дозволить населенню почуватися комфортніше,  своєчасно отримувати медичну допомогу, а також покращить умови роботи лікарів. За рахунок бюджетних коштів планується провести капітальний ремонт приміщення, кабінети обладнати  необхідним медичним оснащенням. Адже важливою умовою ефективного виявлення захворювань, особливо онкологічних,  на ранній стадії є технічне обладнання мережі. Також це підвищить рівень проведення профілактичних оглядів.

Як підсумував Віталій Кривошей, основним завданням галузі охорони здоров’я у 2014 роках є забезпечення доступної та якісної медичної допомоги на первинному та вторинному рівнях  населенню району. З цією метою особливе значення буде приділено забезпеченню належного фінансування галузі, покращенню матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на базі фельдшерсько-акушерського пункту в смт. Степанівка та організація роботи кардіологічного відділення на 30 ліжок центральної районної клінічної лікарні для надання більш якісної та своєчасної спеціалізованої медичної допомоги населенню району.