«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС»- ЦЕ РЕАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЛЮДЕЙ"

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, у Сумському районі продовжують свою роботу «мобільні соціальні офіси».

«Мобільний соціальний офіс» – це реальна допомога для людей, адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші села району, люди можуть отримати консультації з різних соціальних питань  і таким чином  отриматинеобхідну кваліфіковану допомогу », – наголошує заступник голови райдержадміністрації Наталія Нітченко.

Як поінформувала заступник голови райдержадміністрації Наталія Нітченко,  за 2013 рік фахівцями управління соціального захисту населення у складі районного „мобільного соціального офісу” здійснено 33 виїзди та проведено прийом громадян за місцем їх проживання у всіх сільських та селищних радах. Всього прийнято 498 осіб, в тому числі прийнято 144 заяви та комплекти документів для призначення всіх видів державної соціальної допомоги, субсидій.

Сьогодні здійснено виїзд за участю представників управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду України в Сумському районі, районного центру зайнятості до села Нижня Сироватка.

Зокрема, прийнято 15 громадян з питань соціального спрямування, а саме щодо призначення та перерахунку пенсії, допомоги на дітей одинокій матері у розмірі, що перевищує мінімальний, призначення субсидії на тверде паливо та скраплений газ, питання постановки на облік до центру зайнятості та виплати допомоги по безробіттю. Фахівцями з кожного питання надана вичерпна відповідь.

Також, прийнято 4 комплекти документів для призначення субсидії на житлово – комунальні послуги, допомог сім’ям з дітьми.