ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - ЗАБЕЗПЕЧИТИ СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК РАЙОНУ»

«Реалізація економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкуренто-спроможна економіка, ефективна держава", виконання завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем території району буде активно продовжуватись», - підкреслив  голова ра йонної державної адміністрації Петро Кідіменко під час колегії.

В рамках обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумського району на 2014 рік, очільник району проаналізував досягнення району за 2013 рік та визначив акценти пріоритетних напрямків розвитку на 2014 рік .

За словами голови райдержадміністрації, завдяки конкретним заходам у 2013 вдалося забезпечити позитивну динаміку розвитку  в усіх сферах життєдіяльності району, своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати, пенсій та соціальних допомог.

Зроблені конкретні кроки щодо належного рівня надання медичних та освітніх послуг, поліпшення водопостачання, спільно з соціально відповідальним бізнесом розбудови повноцінної та якісної соціальної інфраструктури на селі. 

Проте попереду неменш напружена та відповідальна робота.

Як зазначив Петро Кідіменко, на сьогодні агропромисловий комплекс є однією з провідних галузей економіки району, стан справ у якому впливає на рівень та якість життя населення, утримання та розвитку інфраструктури бюджетної сфери.

Економічний стан підприємств дає позитивну надію на стабільність в роботі в 2014 році і збільшення  виробництва валової продукції на 3%. Розмір інвестицій в реконструкцію введення в дію об’єктів, розбудови соціальної інфраструктури села планується здійснити на 4,3 млн. гривень.

Серед пріоритетних напрямків - підвищення соціальних стандартів, підтримка сфери охорони здоров’я, освіти, спорту та культури. По кожному з цих напрямів Програмою передбачені конкретні заходи та джерела фінансування . В 2014 році загальна сума витрат складає 6,9 млн.грн.

В промислової галузі в 2014 році основне завдання стабілізувати роботу промислових підприємств.

В 2014 році на підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, технічне переоснащення ЖКГ планується провести ряд робіт на загальну суму 3,2 млн. грн. В комплекс робіт входить будівництво водопровідних мереж та їх модернізація, будівництво каналізаційної насосної станції в с.Червоне, реконструкція мереж вуличного освітлення