ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДЗНАЧИВ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СПІВПРАЦІ СУМСЬКОЇ ОДПІ ГУ МІНДОХОДІВ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З СТРУКТУРНИМИ ПІДРОЗДІЛАМИ РДА ТА СІЛЬСЬКИМИ, СЕЛИЩНИМИ ГОЛОВАМИ

Успішним прикладом такої співпраці Петро Кідіменко у ході колегії назвав роботу в частині надходжень до бюджетів усіх рівнів.

За 2013 рік  збір  податків  до зведеного  бюджету  Сумського району склав   96,0 млн. грн., що становить 124,5 відс. 2012 року (+18,9 млн. гривень). Збір до державного бюджету склав 20,3 млн. грн., що становить 133,3 відс. 2012 року (+5,1 млн. грн.)

Виконання планових показників доходної частини бюджету Сумського району за 2013 рік становить 113,2 відс., прогноз – 44,8 млн. грн., факт з відрахуваннями – 50,7 млн.грн., що становить 114,5 відс. відповідного періоду минулого року, додатково до місцевого бюджету Сумського району надійшло 6,4млн. гривень.

Проте незважаючи на ріст надходжень орендної плати за землю є випадки невиконання орендарями умов укладених договорів оренди землі в частині своєчасності і повноти розрахунків з бюджетом.

Тож начальник Сумської ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області Олексій Полив’яний нагадав, що згідно п.1 ст.288 ПК України та  ст.24 Закону України «Про оренду землі» від 06.10.1998р. № 161-ХІV (зі змінами та доповненнями) органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які укладають договори оренди землі, повинні до 1 лютого надавати органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік та інформувати відповідний орган державної податкової служби про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.