ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ: БУДУ ВІДСТОЮВАТИ, ЩОБ БІЛЬШІСТЬ ПРОЕКТІВ ВІД СУМЩИНИ, ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДФРР, БУЛИ РОЗВИТКОВИМИ

На цьому голова Сумської облдержадміністрації наголосив під час наради з керівниками територіальних громад Шосткинського району

У ході наради були обговорені проблеми та перспективи розвитку територій. Піднімалися питання реалізації важливих проектів і програм, зокрема, щодо ремонту доріг, будівництва соціальних об’єктів, стану житлово-комунального господарства.

«Головне завдання сьогодні – реалізація програм Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, щоб до кожної громади дійшли проекти, які сьогодні роблять життя громадян більш комфортним та захищеним», – наголосив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Також в рамках наради голови громад підіймали питання щодо можливості фінансування проектів за рахунок державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) проектів, які б давали робочі місця та наповнення місцевих бюджетів.

«Буду відстоювати, щоб більшість проектів від Сумщини, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР, були розвитковими. Стіни не годують. Основне – це люди, їх робочі місця, їх розвиток та розвиток області», – підкреслив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, що до Шосткинськогорайону входять 10 громад: Шосткинська, Глухівська, Дружбівська, Середино-Будська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Свеська, Шалигинська, Ямпільська та Березівська територіальні громади.