ВОЛОДИМИР ВАРАКУТА: "РОБОТА З ДОКУМЕНТАМИ Є ВАЖЛИВИМ ПОКАЗНИКОМ ДІЯЛЬНОСТІ ВЛАДИ"

Влада працює над посиленням виконавської дисципліни, наголосив керівник апарату районної державної адміністрації під час засідання робочої групи з моніторингу стану виконання контрольних документів у Сумському районі.

За словами Володимира Варакути, проведення оцінки ефективності здійснення  структурними підрозділами  РДА контролю за виконанням завдань є важливою передумовою чіткої реалізації на місцях державної політики у різних галузях життєдіяльності.

«Коли ми  говоримо про ефективність роботи органів влади, це означає, що структурні підрозділи повинні  дотримуватися термінів виконання завдань, своєчасно та якісно здійснювати контроль за їх виконанням», - підкреслив посадовець.

У ході перевірок виявлено, що організація контролю виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та райдержадміністрації ведеться структурними підрозділами адміністрації в основному відповідно до вимог нормативних документів.

Оцінюванню підлягало 10 структурних підрозділів, з них ефективною визнана робота трьох – фінансового управління, відділу культури та служби у справах дітей.

Представниками робочої групи під час перевірок надані конкретні пропозиції керівникам відділів та управлінь стосовно поліпшення організації роботи з виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, та рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо усунення виявлених недоліків.