ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН І ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ

28.07.2020 під головуванням першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації Чешка А.А. відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні розглянуто питання про дотримання суб’єктами господарської діяльності району законодавства з оплати праці, трудового законодавства згідно звітів страхувальників поданих до Головного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

З цього питання інформували начальник відділу з питань призначення пенсій управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Гонтаренко Л.І., головний державний ревізор інспектор відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб управління у м. Сумах Головного управління Державної Податкової Служби у Сумській області Літвінова І.А.

Робочою групою опрацьовано матеріали по 14 суб’єктах господарської діяльності, звітні дані яких свідчать про можливі ризики порушення трудового законодавства.

Після обговорення питань порядку денного прийнято відповідні рішення.