ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЯ БУРБИКИ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ-УКРАЇНИ

Шановні жителі Сумського району!

 Прийміть щирі вітання з нагоди Хрещення Київської Русі-України!

Щороку це свято ми відзначаємо 28 липня у День пам’яті Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Вибір, який зробив у 988 році князь Володимир, мав справжній цивілізаційний характер.

Прийняття Київською Руссю християнства – епохальна подія, яка визначила хід розвитку не лише релігії, але й історії та культури багатьох країн та народів на століття вперед. Християнство для українського народу стало духовним фундаментом, життєдайною силою, яка допомагала вистояти в скрутні часи. Віра, надія, любов, родина, милосердя – християнські цінності,  котрі й сьогодні нас укріплюють та надихають.

У нелегкі часи сьогодення ми маємо пам’ятати, що найголовніша духовна зброя нашого народу – в єдності. Лише разом ми зможемо досягти спільної мети – побудови вільної, сильної, європейської країни – України.

Тож,  у цей святковий день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди в родинах, міцного здоров’я та довголіття. Нехай небо завжди буде мирним, а в державі запанують мир, єдність та взаємопорозуміння!

 

З повагою,

голова Сумської районної державної адміністрації

 

 

Віталій Бурбика