ПЕТРО КІДІМЕНКО: «ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ Є СПРАВЕДЛИВОЮ ШАНОЮ ДЕРЖАВИ»

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей однієї з найголовніших, почесних професій. З найщирішими вітання  з нагоди професійного свята до працівників соціальних

«Соціальна сфера - особлива і вимагає від її працівників повної  віддачі, відповідальності і професіоналізму.  Та  якою тяжкою не була б робота, основна мета її діяльності – допомога людям, а головна риса характеру – людяність. Приємно відзначити, що сьогодні,  завдяки спільним зусиллям, у соціальній галузі відбуваються зміни на краще. І, як приклад цьому, є успішна реалізація соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича», - наголосив Петро Кідіменко.

Директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Анатолій Боярко нагородив працівників соціальної сфери Сумського району.

У ході урочистостей очільник району також відзначив Почесними грамотами голови Сумської райдержадміністрації   кращих соціальних працівників.

Святкову концертну програму подарували самодіяльний народний танцювальний колектив «Іскринка» В.Сироватського СБК (керівник – Галина Голома), чоловічий вокальний ансамбль В.Сироватського СБК (керівник – Микола Будко), солісти районного організаційно-методичного центру Сергій Бріль, Віта Білоброва та Сергій Діденко.

Ми ще раз вітаємо працівників соціальної сфери з професійним святом. Бажаємо завжди залишатися гідними і вірними своєму покликанню, нехай не вичерпується Ваша щедрість людського душі, віра у милосердя та доброту. Зі святом Вас, шановні!