ВОЛОДИМИР ПОЦЕЛУЄВ: «ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ- СУЧАСНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ»

«На виконання соціальних ініціатив Президента України, у Сумському районі реалізовано низку заходів, спрямованих на поліпшення медичного обслуговування  ветеранів війни. В обласному рейтингу центральна районна клінічна лікарня вже третій рік посідає І місце за цим показником», - поінформував головний лікар центральної районної клінічної лікарні Володимир Поцелуєв.

За його словами, з метою контролю стану здоров'я  ветеранів проводиться систематичний медичний огляд. На обліку в Сумській ЦРКЛ знаходиться 2754 ветеранів війни. Відтак, 100% ветеранів пройшли повний огляд та амбулаторне лікування, стаціонарно оздоровилися 1727 осіб, 99,8% від потребуючих», - розповів Володимир Поцелуєв.

При цьому, запроваджена практика комплексних медичних оглядів із виїздом бригади лікарів на територію сільських, селищних рад. На сьогодні у Сумському районі повністю збережена мережа закладів охорони здоров’я,  кожна амбулаторія забезпечена транспортом та паливом, працює 4 бригади Сумського районного відділення центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

190 ветеранів району пройшли курс лікування  в госпіталі для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Ветерани забезпечені безкоштовним зубопротезуванням,  штучними кришталиками, слуховими протезами.

«Влада створює належні умови для стаціонарного лікування ветеранів, вкладає фінансові та матеріальні ресурси на його покращення», - підкреслив Володимир Поцелуєв.

З метою покращення стаціонарного лікування ветеранів війни в лікувально-профілактичних закладах району виділено 17 палат на 17 ліжок. Облаштовано 2 додаткових палати для ветеранів Вітчизняної війни на суму 50 тис. грн. Палати оснащені телевізорами, холодильниками, приліжковими килимами, радіоприймачами, є ліжка, столи, стільці, тумбочки. В наявності санвузли, душові кабінки.

Витрати на харчування та пільгове забезпечення медикаментами ветеранів війни найкращі в області.