Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВІТЧИЗНЯНИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ!!! РОЗШИРЮЄМО ВІТЧИЗНЯНІ РИНКИ ЗБУТУ!

Повідомляємо, що за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні Сумська торгово-промислова палата із 22 до 26 квітня 2019 року візьме участь у діловому візиті української бізнес – делегації до Киргизької Республіки (КР)

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ!! ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ «FIT FOR PARTNERSHIP WITH GERMANY»!!

19 березня 2019 року о 10.00 у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2, 6 поверх, каб. 115) відбудеться презентація Програми « Fit for Partnership with Germany» (готові до співпраці з Німеччиною)

УВАГА: КОНКУРС!!! ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА РАЙОНУ!

Сумською районною державною адміністрацією повторно оголошено конкурс з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами малого підприємництва у державних банківських установах

ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРІ!!! РОЗШИРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ ВІТЧИЗНЯНОГО БІЗНЕСУ!

Повідомляємо, що 15 березня о 15:00 в Сумах Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місцях та програми від Євросоюзу для підприємців України, який відбудеться за адресою: м.Суми, пл. Незалежності, 3/1, відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування»

ЗАПРОШУЄМО ВІТЧИЗНЯНИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО КИТАЮ!!! РОЗШИРЮЄМО ВІТЧИЗНЯНІ РИНКИ ЗБУТУ!

Повідомляємо, що з 05 до 10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo 2019 – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, уряд у провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій