ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ У С.КОСІВЩИНА

10 січня у с.Косівщина відбулось перше у цьому році  виїзне засідання Ради регіонального розвитку  Сумського району.  У 2018 році такі засідання були проведені і в інших населених пунктах Сумського району, зокрема: Юнаківці, Миколаївці, Хотіні, Степанівці, Саду,  Стецьківці, Великій Чернеччині, Низах.

 Проводив засідання голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко,за участі голови Сумської обласної ради Володимира Токара.

Ключовим питанням порядку денного стало формування перспективного плану розвитку території Косівщинської сільської ради  на найближчі роки.

Виконучий обов’язки сільського голови Степаненко Оксана коротко ознайомила присутніх з   першочерговими завданнями  щодо розвитку Косівщинської сільської ради. На засіданні було обговорено проблемні питання та визначено першочергові заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки.

На засіданні Ради визначилися з основними проектами, які можливо реалізувати за рахунок співфінансування з районним, обласним чи державним бюджетом. На перспективу внесені пропозиції щодо ремонту доріг по селу, ремонту Косівщинського клубу, вирішення питання з водопостачанням ,водовідведенням та багато інших питань, які турбують мешканців Косівщини.

Підсумовуючи засідання, Геннадій Дорошенко звернувся до присутніх із словами: « Рада регіонального розвитку стала для нас можливістю почути багато важливої інформації і проаналізувати ті зміни, які відбулися протягом останніх років у державі та у Сумському районі. Сьогодні ми ще раз переконалися, що реформи, які втілюються у країні, уже дають відчутні позитивні результати. Сподіваємося, що так буде і надалі»

У 2019 році Рада регіонального розвитку продовжуватиме роботу і в інших  населених пунктах району. Наступне таке засідання відбудеться  17.01.2019 у с.Токарі.