КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ ПРОІНСПЕКТУВАЛО РОБОТУ ПУНКТУ ВАКЦИНАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19 У МИРОПІЛЬСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Сьогодні, 6 жовтня, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО разом з першим заступником Андрієм ПЕТРОВИМ з робочим візитом завітали до Миропільської територіальної громади

Під час проведення сесійного засідання, Руслан СІРЕНКО звернувся до присутніх, наголосивши на активізації проведення вакцинальної кампанії від COVID-19 серед населення, та зазначив, що вакцинація є найдієвішим способом захисту від захворювання на коронавірусну хворобу.

«Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплення. Вакцинація – безкоштовна та цілком безпечна. Ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя», - наголосив голова райдержадміністрації.

Очільник району та його заступник також проінспектували роботу пункту вакцинації населення від COVID-19. Оглянули графіки прийому, умови роботи пункту та наявність усіх видів вакцини. Поспілкувалися з керівником закладу охорони здоров'я щодо проблемних питань та дезінформаційних випадків, які наразі заважають швидкому процесу вакцинальної кампанії.

«Пункт вакцинації має працювати у дні та години, зручні для відвідування людей - вихідні дні та післяробочий час!», - наголосив Руслан СІРЕНКО.