РЕФОРМА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ПРОЙШЛА ВЖЕ «ЕКВАТОР» - ЗВОРОТНЬОГО ШЛЯХУ НЕМАЄ

04 березня 2019 року при тимчасово виконуючому  обов’язки голови облдержадміністрації  В. АКПЄРОВУ проведено засідання круглого столу на тему «Обговорення проекту дорожньої карти реформи місцевого самоврядування: новий етап»

ПІДСИЛЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ПОСЛУГИ — ПЕРЕХІД ДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ В ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАДАХ, - ГЕННАДІЙ ЗУБКО

Спільним важливим рішенням Уряду запроваджено новий механізм розподілу медичної субвенції для об’єднаних територіальних громад.  Тепер 40% субвенції буде спрямовуватись саме на первинну ланку медичних послуг. Це важливий крок до підвищення якості медичних послуг в ОТГ. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засідання Уряду, коментуючи ухвалення відповідного рішення.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ (ЦНАП) В ОТГ

Цей документ призначений для представників органів місцевого самоврядування, насамперед обєднаних територіальних громад (ОТГ) та малих міст, які планують створити ЦНАП або перебувають у процесі його створення. Окремі положення цього документа  також можуть бути корисні районним державним адміністраціям, які удосконалюють роботу свого ЦНАП. 

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПУЛЬС РЕФОРМ СУМЩИНИ

Якщо задати будь-якому пересічному українцю питання: «Яка реформа в державі стосується особисто Вас?», то можна почути безліч відповідей. Але спільною для всіх буде лише одна — реформа децентралізації влади. Реформа, для якої не мають значення, а ні ваша професія, а ні ваш вік, стать, релігійні чи політичні погляди. Реформа, що стосується всіх громадян України. Реформа, що відбувається саме тут і зараз

З початку реформи пройшло не так багато часу, але вже на сьогодні на Сумщині створено 16 об’єднаних територіальних громад, 15 з яких утворилися цього року.