Районна газета

Консультування з громадськістю

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

20.03.2018 відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей  під головуванням заступника голови Координаційної ради Мірошниченка С.В.

ДО ДНЯ 29-Ї РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

12.02.2018 відбулося засідання „круглого столу” з нагоди 29-ї річниці виводу військ з Афганістану. Відкриваючи захід голова Сумської райдержадміністрації Дорошенко Г.В., зазначив, що 15 лютого в Україні відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав — людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ

Під час семінару-навчання, який відбувся з представниками об’єднаних територіальних громад, були обговорені важливі питання. Це питання соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій населення, яке проживає на територіях об’єднаних територіальних громад; організації та методики надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі; про виконання протокольного доручення апаратної наради при голові Сумської обласної державної адміністрації від 19 червня 2017 року щодо реалізації постанови КМУ від 26.04.2017 № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” стосовно введення посад інспекторів з праці.