Районна газета

25-26 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ В ІСЛАМСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ ІРАН У М. ТЕГЕРАН ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОВЕДЕННЯ РЯДУ ВИСТАВКОВИХ ЗАХОДІВ

За інформацією Посольства України в Ісламській Республіці Іран у м. Тегеран планується проведення наступних виставкових заходів, до участі в яких іранська сторона запрошує українські компанії

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Повідомляємо, що ТПП України оновлено інвестиційний портал (http:/invest.ucci.org.ua/), який покликаний допомогти українським підприємствам у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів, продажу бізнесу, стартапів, земельних ділянок. 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

У період з 05 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю «China International Import Expo 2018» у м. Шанхай (КНР).

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Уточнений План заходів  на 2018 рік Альянсу міст Шовкового шляху (Китайська Народна Республіка), передбачених на червень 2018 року.
 

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

29-30 травня 2018 року в Києві відбудеться ІІ щорічний українсько-китайський форум економічного співробітництва. Організаторами форуму виступають ТПП України та Китайська асоціація розвитку підприємництва за кордоном (China Overseas Development Assocsation).