УКРАЇНА ПРОДОВЖИТЬ ЗАХИЩАТИ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА БЕЗ ПОРУШЕННЯ МІЖНАРОДНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ, – ОЛЬГА СТЕФАНІШИНА

Про це говорили під час конференції «Торгові війни: мистецтво захисту - 2021»

Україна раніше була переважно споживачем певних політик Євросоюзу. Але зараз, коли ми виконали майже 60 відсотків зобов'язань в рамках Угоди про асоціацію, Україна вправі не лише працювати за європейськими правилам, але й брати участь у процесі формування нових політик ЄС.

Діалог, зокрема з питань торгівлі на зовнішніх ринках, має відбуватися у рамках виконання міжнародних зобов'язань України, однак з урахуванням національних інтересів України.

Наприклад, щодо запровадження вуглецевого податку. Протягом восьми місяців Ольга СТЕФАНІШИНА очолює переговорну групу щодо застосування вуглецевого податку до українського виробництва.

«Нам вдалося донести нашу позицію. Той документ, що був представлений на розгляд Європейському парламенту, дає певне виключення для країн, із якими ЄС має розширену зону вільної торгівлі, або які є членами Енергетичного співтовариств, тобто і для України», – наголосила урядовиця.

Це успішний приклад того, як поряд із виконанням міжнародних зобов'язань Україна продовжить політику захисту інтересів українських підприємців і, виходячи з цього, будує переговорну позицію у перемовинах з ЄС.

Відео конференції – за посиланням: https://cutt.ly/DEZzFqp

За матеріалами: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO/posts/4431123467002239