НА СУМЩИНІ ВІДКРИЮТЬ ЩЕ ЧОТИРИ ЦНАПИ

Нові центри надання адміністративних послуг з’являться в Сумській, Шосткинській, Липоводолинській та Чупахівській ОТГ. Ці громади стали партнерами Програми «U-LEAD Європою» і вже отримали технічне завдання на створення/модернізацію ЦНАПів 

Новостворені ЦНАПи допоможуть підвищити доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Покращення якості таких послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні. 

Усього на розгляд комісії ОТГ з 24 областей країни подали 179 заявки. З них експерти Програми «U-LEAD Європою», представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінрегіону та Мінекономрозвитку обрали 150 заявок для подальшого аналізу спроможності громад та розробки технічних завдань для створення чи модернізації ЦНАП. 

Довідково. Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» фінансується Євросоюзом спільно з країнами-членами ЄС Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.