ГРОМАДИ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ. СТАЛИЙ РОЗВИТОК»

Онлайн-видання AgroPortal.ua у партнерстві з Посольством Королівства Нідерландів в Україні оголошує про старт прийому заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України. Сталий розвиток»

За 5 років проведення конкурсу AgroPortal.ua відкрив понад тисячу неймовірних локацій в Україні. Наступний етап – сталий розвиток сільських територій задля збереження екосистеми та біорізноманіття, соціальної відповідальності як місцевої влади, так і діючого бізнесу та економічний розвиток регіонів.

Учасники заходу: українські села.

Формат: відбір проєктів.

Напрями:

  • кругове виробництво;
  • ефективне управління відходами;
  • раціональне використання ресурсів;
  • відновлювальна енергетика;
  • кооперативний рух.

Період проведення: жовтень 2021 р. — вересень 2022 р.

Етапи проведення конкурсу:

1 жовтня 2021 р. – 31 березня 2022 р. – прийом заявок.

1-14 квітня 2022 р. – відбір 10-ти найкращих заявок (редакція AgroPortal.ua обирає 10-ку кращих заявок за допомогою оцінювальної шкали, де певним питанням заявки присвоєно певну кількість балів, див. Анкета села-претендента Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток»).

15 квітня – 30 червня 2022 р. – на сайті AgroPortal.ua відбуватиметься онлайн-голосування (з 10-ти сіл обирається 5-ка фіналістів).

Липень-серпень 2022 р. – проведення для 5-ти громад-фіналістів ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» серії тренінгів і лекцій для забезпечення ефективної підготовки до захисту проєктів.

Липень-серпень 2022 р. – «Неймовірний сільський автопробіг» (за сприятливої епідеміологічної ситуації), в рамках якого видання AgroPortal.ua познайомиться із селами-фіналістами конкурсу).

Вересень 2022 р. – визначення та нагородження переможців (формат залежатиме від епідеміологічної ситуації в Україні).

Вимоги до села-претендента на участь у конкурсі. Заповнити анкету села-претендента Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток».

Надіслати на пошту  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  5 фото села у гарній якості та 5 фото, які візуалізують поданий на конкурс проєкт, вказавши в темі листа назву села та область.

Примітка. Організатори залишають за собою право не інформувати тих учасників, які не пройдуть І етап конкурсного відбору.

Призовий фонд. Село-переможець Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток» отримає 100 тис. грн на реалізацію проєкту від головного партнера – Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Примітка. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації проєкту. Сума вказана без урахування податків та зборів.

Контактні особи:

  • Панасюк Іванна, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (063) 223 13 91; e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Помянська Наталія, координатор Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України. Сталий розвиток». Тел.: (098) 271 89 69; e-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Приєднатися до Facebook-спільноти «Неймовірні села України»

Більше про умови участі тут: https://bit.ly/3igXc0v

За матеріалами: http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/startuet-vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-ustoichivoe-razvitie/#