РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ РЕЙДИ ПО МИКОЛАЇВСЬКІЙ ТА СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Співробітники Сумського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з працівниками поліції провели профілактичні рейди по житловому сектору в с. Северинівка та с. Косівщина Сумського району.  Мешканцям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Фахівці Служби порятунку роз’яснили громадянам основні вимоги пожежної безпеки в побуті, дії при виникненні пожежі, виявленні підозрілих предметів. При опалюванні оселі піччю не можна залишати її без нагляду, розтоплювати легкозаймистими рідинами, складати поряд речі, що можуть легко спалахнути. Крім того, потрібно вчасно вичищати сажу. В ході відпрацювання рятувальники також нагадали населенню про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, про правила безпеки на льоду.

Особливу увагу  акцентували на тому, що навіть незначне нехтування правилами  безпечної поведінки у побуті може призвести до непередбачуваних, а іноді і до трагічних наслідків. Для закріплення наданої інформації люди отримали тематичні пам’ятки.

Рятувальники сподіваються, що інформаційно-роз’яснювальні бесіди допоможуть людям зберегти своє життя та здоров’я.