РЯТУВАЛЬНИКИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

Рятувальники у рамках тижнів знань з безпеки життєдіяльності провели профілактично-роз'яснювальну роботу з дітьми Токарівського ДНЗ «Росинка» та Токарівської загальноосвітньої школи щодо дотримання правил пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та  правил безпеки життєдіяльності                                                                                                                                 

Під час проведення роз`яснювальної роботи фахівці Служби порятунку розповіли дітям про дії у надзвичайних ситуаціях, правила безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил пожежної безпеки в екосистемах. Окремо було роз’яснено правила безпеки у різних надзвичайних ситуаціях.

Рятувальники розповіли  про різноманітні надзвичайні ситуації, причини їх виникнення та шляхи запобігання. Були наведені факти пожеж, які найчастіше виникають з найпоширеніших причин. Згадали номери телефонів пожежної та інших екстрених служб. Під час проведення заходу відбувалась жвава бесіда. Діти розповідали про ситуації, учасниками яких були вони самі або їхні знайомі.

Під час проведення роботи фахівці Служби порятунку здійснили демонстрацію навчальних фільмів, поширили серед дітей інформаційні листівки із правилами. Зустріч подарувала всім позитивні емоції та незабутні враження.

А також цього ж дня було проведено інструктивно-методичне заняття з працівниками Токарівського сільського будинку культури, Токарівської сільської бібліотеки та відділу культури Бездрицької сільської ради. У ході бесіди працівники ознайомились із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вогнегасниками. Також під час проведення виступу рятувальники наголосили присутнім на необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки при експлуатації печей, електронагрівальних приладів, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів.