ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З метою забезпечення пожежної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до ДНЯ ЗАХИСНИКА ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ , рятувальники закликають громадян дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки напередодні та під час свят, аби вони пройшли без надзвичайних подій

Насамперед, під час проведення феєрверків (салютів) дотримуватись правил пожежної безпеки в Україні. Не дозволяти брати участь у заході дітям, вдягненим в одяг з легкозаймистих матеріалів, не підходити до місця проведення феєрверку (салюту) ближче ніж на 300 м. Під час масового заходу не наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться електрострумом. У разі виявлення обірваних проводів, неізольованої проводки, іскріння проводки негайно повідомити організаторів.

Пам’ятайте, що в разі виникнення пожежі або надзвичайних ситуації:

- негайно повідомити організаторів про виникнення пожежі, аварійної ситуації.

- чітко виконувати команди організаторів (не панікувати, не кричати, спокійно йти до запасних виходів).

- після евакуації вишикуватися в зазначеному місці і зазначити свою присутність для обліку, нікуди після евакуації без дозволу не йти.

- у разі, якщо непередбачувана ситуація виходить з-під контролю, терміново дзвонити за номером 101, повідомити про пожежу або аварійну ситуацію, назвати своє прізвище та ім’я та адресу установи. Коротко описати ситуацію: кількість людей, відкритий чи закритий вогонь.

Також теплі погодні умови сприяють відпочинку на природі,особливо в період свят. У зв’язку з цим, на передодні свят рятувальники закликають бути обережними під час відвідування лісів, відпочинку на берегах водойм, адже недопалок або багаття, залишене без нагляду, можуть спричинити велику біду.