РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ВІДДІЛУ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛИ КООРДИНАЦІЙНУ НАРАДУ

На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України від 31.08.2021 № 134/12  в  Сумській районній державній адміністрації 10.09.2021  року було проведено спільну координаційну нараду з представниками Сумського районного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Сумського районного управління Національної поліції України, відділу  освіти Сумської районної державної адміністрації та Управління освіти і науки Сумської міської ради

Тема даної наради - «День з поліцейським та рятівником». В форматі діалогу обговорювались питання подальших спільних дій спрямованих на підвищення якості навчання дітей вимогам пожежної безпеки, а також засвоєння алгоритму дій під час виникнення найрізноманітніших надзвичайних ситуацій.

Однією із основних задач заходу, стало обговорення питання, щодо проведення єдиного інтерактивного уроку з правил безпечної поведінки, зокрема в частині дотримання учасниками освітнього процесу правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини, із демонструванням окремих зразків спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.

Відповідну роботу рятувальники активно проводять на території всієї Сумщини. Її основна мета докласти всіх зусиль для того, аби як можна більше школярів були обізнані в питаннях безпеки життєдіяльності, а своїми вчинками лише запобігали виникненню надзвичайних ситуацій.