ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛА ЛЮДИНА

05 вересня о 18 год. 27 хв. черговому диспетчеру на екстренний номер «101» надійшло повідомлення про пожежу в дачному будинку розташованому на території Садового товариства «Хімік-1». На місце події було направлено черговий караул пожежно – рятувальної частини на двох пожежних автоцитернах по охороні м. Суми

Для того, аби подолати відстань у 2,5 км рятувальникам знадобилось близько 15 хв, на заваді стали автомобілі дачників, які вони припаркували на проїзній частині вузької дороги.  Через заблоковану дорогу співробітникам ДСНС довелось прокласти рукавну лінію довжиною в 150 м і лише після цього приступити до повноцінної ліквідації пожежі. Під час проведення розвідки в задимленій дачі було виявлено бездиханне тіло чоловіка 1973 р.н.

На гасіння  пожежі було витрачено близько 2 тони води, приборкати пожежу вдалось  о 19 год. 02 хв.,  а ліквідувати повністю о 19 год. 17 хв.

Всього на гасіння пожежі було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Загалом даний випадок загибелі внаслідок пожежі по території Сумської області — 24-й.

Але, як би там не було, маємо трагічний випадок, внаслідок якого загинула людина. Загиблим виявився чоловік віком 48 років, який проживав в даній будівлі.

Причина пожежі на даний час встановлюється правоохоронними органами.

Дана подія ще раз свідчить про те, що нехтування громадянами правил пожежної безпеки може призвести до трагічних і тяжких наслідків, а нехтування органами місцевого самоврядування питань створення місцевих пожежних команд і приведення в належний стан джерел протипожежного водопостачання, допоможе таким подіям мати місце на їх території.