РУСЛАН СІРЕНКО: ПОСИЛЕННЯ І ЯКІСНЕ ВПОРЯДКУВАННЯ КОРДОНУ – НАШ ПРІОРИТЕТ

Голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО провів робочу зустріч з першим заступником начальника Сумського прикордонного загону Володимиром ВИШНЕВСЬКИМ

«238,5 км – така протяжність державного кордону з Російською Федерацією, що пролягає територією Сумського району. Сьогодні ми повинні не лише обговорити проблемні питання, але й напрацювати спільні подальші рішення. Посилення і якісне впорядкування кордону – наш пріоритет», – зазначив Руслан СІРЕНКО.

Під час зустрічі Володимир ВИШНЕВСЬКИЙ представив начальника відділу прикордонної служби «Краснопілля» Сумського прикордонного загону Романа ПАЛАМАРА.
 
Присутні обговорили питання встановлення та усунення причин і умов, що призводять до скоєння адміністративних правопорушень, віднесених до компетенції Держприкордонслужби України, зниження рівня протиправної діяльності в прикордонному просторі, забезпечення дотримання прав та свобод громадян, координацію та забезпечення належної взаємодії під час профілактики адміністративних правопорушень.
 
Наприкінці зустрічі голова райдержадміністрації подякував за конструктивну розмову та співпрацю у вирішенні вищезазначених питань.