Районна газета

ОБЕРЕЖНО - ГРИБИ!

В період збирання та заготівлі з грибів збільшується кількість випадків отруєнь грибами. Серед основних причин – вживання неїстівних грибів або неправильно приготовлених умовно їстівних; старих або зіпсованих їстівних; вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації.

ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РОБІТ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ В С. ЯБЛУНІВКА

 27 вересня 2018 року о 15:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілих металевих предметів, зовні схожих на 82 мм мінометні міни часів другої світової війни по вул. Садова у с. Яблунівка, Сумського району. Телефонував громадянин, який знайшов вибухонебезпечний предмет під час проведення земельних робіт на території домоволодіння. Застарілі боєприпаси знаходились на відстані 3 м від житлових будинків.

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЙОГО У ПОБУТІ

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приладів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути.

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ

Незалежно від пори року вибухонебезпечні предмети часів минулих війн становлять загрозу для здоров’я та життя громадян. Снаряди, міни, гранати – все це можливо знайти будь якої пори року.

РЯТУВАЛЬНИКИ ТА ПРАЦІВНИКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛИ СПІЛЬНУ НАРАДУ-ІНСТРУКТАЖ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ПОЖЕЖ В ОСЕЛЯХ САМОТНІ

25 вересня 2018 року співробітники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації провели спільну нараду-інструктаж щодо посилення профілактичної роботи по запобіганню пожеж в оселях самотніх осіб похилого віку.
 

More Articles...

  1. НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ
  2. СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ
  3. ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ГРИБІВ В ЛІСІ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ В С. НИЖНЯ СИРОВАТКА
  4. РЯТУВАЛЬНИКИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ В САДІВСЬКОМУ ДНЗ «ТОПОЛЬКА
  5. РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ДІЛЬНИЧНИМ ІНСПЕКТОРОМ ПОЛІЦІЇ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. САД
  6. УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ
  7. РЯТУВАЛЬНИКИ У РАМКАХ ТИЖНІВ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПРОВЕЛИ В ОПОРНОМУ ЗАКЛАДІ САДІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ
  8. ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ
  9. СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ
  10. НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ І СУМСЬКОГО РАЙОНУ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА