Районна газета

ПРАВОВИЙ ТОВАРИШ «МessegeBox» ЗНАХОДИТЬ НОВИХ ДРУЗІВ

Правовий товариш школярів «МessegeBox», цікава ініціатива обласної юстиції, продовжує свою корисну подорож сумськими школами. Відтепер він інформує  школярів, вчителів та батьків Сумської спеціалізованої школи № 29. Кольорові буклети на важливі теми – протидії булінгу  та домашньому насильству, права дітей – юним громадянам така інформація є корисною, адже правова освіта починається з дитинства. І чим більше буде такої інформації, тим активнішими будуть діти в освоєнні правових знань.

Школярі швидко знаходять дорогу до правового «МessegeBox», адже їх завжди зацікавлює щось нове, креативне, особливе.

Про такого правового помічника-товариша можна розповісти й дома батькам, презентувавши інформаційні листівочки з телефонами безоплатної правової допомоги у межах загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Старшому поколінню інформація про протидію булінгу та домашньому насильству теж є необхідною, адже саме вони можуть донести цю інформацію до дітей та посприяти правильному сприйняттю її дитиною. Саме дорослі повинні допомогти юній та ще не сформованій особистості розібратися в собі та виробити правильну модель поведінки з однолітками, нікого не принижуючи і самому не стаючи жертвою.