24 КВІТНЯ 2018 ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») НА БАЗІ ОЗ ВЕЛИКОЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ

24 квітня 2018 року на базі ОЗ Великочернеччинської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів Сумської районної ради відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Команди складалися з 8 учасників, які змагалися у таких видах:

-  Візитка рою, у якому учні розказували про місцевість, з якої вони приїхали;

-  Стройовий впоряд, де учасники демонстрували свою майстерність зі стройової підготовки;

-  Стрільба із пневматичної гвинтівки;

-  Конкурс «Відун» (тестування по історії України козацької доби);

-  Конкурс «Рятівник», на якому команди мали змогу продемонструвати знання і уміння з надання першої допомоги»

-  Туристична смуга перешкод;

-  Перетягування линви.

Також учасники мали змогу ознайомитись із роботою державної прикордонної служби.

Свято розпочалося з урочистого відкриття, на якому були присутні перший заступник голови Сумської районної державної адміністрації – Кучменко Е.В., а також представники військової частини 3051 Національної гвардії України, військової частини 4532 58 бригади 15 батальйону Державної прикордонної служби, благочинний Сумського району, настоятель Свято-Троїцької парафії с.Сад Сумської єпархії Української православної Церкви Київського Патріархату – Довгополий А.О.

У змаганнях взяло участь 6 команд закладів загальної середньої освіти: Старосільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, ОЗ Великочернеччинської СШ І – ІІІ ступенів, Стецьківської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Підліснівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Новосічанської ЗОШ І – ІІІ ступенів та ОЗ Верхньосироватської СШ І – ІІІ ступенів.

  За результатами змагань команди посіли місця:

-  Підліснівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – ІІІ місце;

-  ОЗ Великочернеччинської СШ І – ІІІ ступенів – ІІ місце;

-  Стецьківської ЗОШ І – ІІІ ступенів – І місце.

Команда Стецьківської ЗОШ І – ІІІ ступенів «Побратими» матиме змогу представляти Сумський район на обласному етапі змагань, який відбудеться у період із 7 по 11 травня 2018 року на базі дитячого табору «Восход» у м. Путивль.

Завершились змагання церемонією нагородження, на якій переможців було нагороджено грамотами, кубками та цінними подарунками.