ПОЇЗДКА РОБОЧОЇ ГРУПИ ДО МІСЦЯ ОБЛАШТУВАННЯ ДИТЯЧОГО НАМЕТОВОГО ТАБОРУ В С.НОВА СІЧ

24 квітня в рекреаційній зоні с.Нова Січ побували представники Сумської райдержадміністрації на чолі з керівником Геннадієм Дорошенком та представниками обласного Департаменту екології, обласної Держсанепідслужби України, державного підприємства «Сумилісгосп», ДП філії «Сумський Райавтодор»,Сумського районного сектору Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, філії «Сумський РЕМ».

 Мета цієї робочої поїздки – планування облаштування для дітей та підлітків Сумського району наметового містечка для їх відпочинку на період літніх канікул.

 Літній табір практикує традиційну систему виховання української народної педагогіки.  Дитячий відпочинок проходить у вирі справжнього  життя в природних умовах, сповненого українських традицій, звитяг та таємниць. За період перебування в дитячому таборі дитина не тільки навчиться новому, а і відпочине від гаджетів та комп’ютерів на свіжому повітрі. Завданням табору є оздоровлення дітей, набуття ними гармонійної фізичної та моральної форми, прищеплення дітям любові до української мови, культури, історії українського народу, вивченням на практиці звичаїв, традиційних українських ремесел, розвиток гордості за свій народ та відповідальності за його майбутнє. 

Але і відповідальність з боку представників влади за життя і безпеку дітей також велика. Тому були обговорені і узгоджені всі питання з цього приводу з представниками відповідних установ.

«Тож дитячому наметовому табору бути і я вірю, що всі ми з вами  робимо велику справу для майбутнього наших дітей» - підсумував цю робочу зустріч Геннадій Дорошенко.