У Сульській загальноосвітній школі урочисто відкрили новий спортивний зал

У вітальному слові Віктор Федорченко  висловив впевненість у тому, що юні мешканці сільської громади  зростатимуть фізично підготовленими і сповна скористаються наданими їм можливостями .

 «Президент України Віктор Янукович та губернатор Сумщини Юрій Чмирь ставлять завдання –створити та розвивати сучасну спортивну інфраструктуру. Реконструкція спортивного залу є прикладом того, як спільними зусиллями влади і територіальної громади можна створити належні умови для підростаючої молоді. Переконаний, що оновлений зал буде спонукати юних спортсменів до нових перемог», - наголосив Віктор Федорченко.

На реконструкцію спортивного залу закладу було спрямовано кошти району  та місцевого бюджету  – 55 тисяч гривень та 10 тисяч гривень, відповідно. Спонсори надали допомогу у придбанні необхідного спортивного обладнання . Керівництво району майбутнім спортивним «зіркам» презентувало футбольні, баскетбольні та волейбольні м’ячі.

«У залі створені всі умови для проведення уроків фізичної культури і тренувань, замінена підлога, завершені  внутрішні ремонти», -зазначила начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віта Могила.

А місцеві школярі запевняють, новий зал став ще одним об'єктом, де вони зможуть реалізувати свій спортивний потенціал.