Сумщина перша взяла курс на здоров’я дітей через спорт

Та навіть попри те, що обидва колективи – з одного села, боротьба була запеклою. До закінчення зустрічі суперники тримали інтригу. Щойно одна з команд виходила вперед, інша одразу її наздоганяла. Та все ж на останніх хвилинах матчу Степанівській ЗОШ №2 вдалося перехилити шальки терезів на свою користь і з рахунком 6:2 перемогти.

Після фінальної гри змагання урочисто закрили. До вручення нагород долучились і голова федерації футболу Сумщини Юрій Чмирь та голова районної державної адміністрації Ірина Корнієнко. Як головний подарунок для юних спортсменів змагань, Юрій Чмирь презентував 150 запрошень на матч Першості України з футболу серед команд І ліги, який відбувся на стадіоні "Ювілейний" між командами ФК "Суми" та "Арсенал" (Біла Церква). 

«Приємно бачити, як ви граєте, — звернувся до юних футболістів губернатор. —  Нам є для кого працювати, є для кого створювати умови. Сьогодні ми будемо оновлювати та будувати нові спортивні майданчики у кожному районі та області. Дітям буде, де тренуватися, вони зможуть проводити вільний час на свіжому повітрі. Упевнений: попереду у вас ще багато перемог!"

"Будемо працювати над подальшим розвитком і піднесенням рівня дитячо-юнацького футболу, зростанням його масовості та створенням відповідної  інфраструктури", - додала Ірина Корнієнко, вітаючи учасників змагань.

У Сумському районі з 01.01.2012 року працює КЗ Сумська районна дитячо- юнацька  спортивна школа», яка профілює 2 види спорту: легка атлетика та футбол. 22 тренери працюють в 12 сільських та селищних радах. Кожна 9 дитина Сумського району займається у ДЮСШ. З дітьми працюють високо кваліфіковані тренери-викладачі. Серед них заслужений тренер України Семенець Анатолій Іванович ( перший тренер Олега Гусєва) та заслужений майстер спорту СРСР Акопов Юрій Арфіярович, Абрамов Микола Павлович, тренер заслуженого тренера України Кравченка Ігоря Миколайовича, майстрів спорту України Дмитра Рудняка та Віктора Іваненка.

Три вихованці відділення футболу ДЮСШ приймають участь у Першості України з футболу ДЮФЛ.