У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ОНОВЛЮЮТЬСЯ ШКІЛЬНІ МАЙДАНЧИКИ

Серед яскравих прикладів роботи в цьому напрямку – Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Будівля, яка знаходилась у занедбаному стані 20 років, нині є центром фізичного та творчого виховання підростаючого покоління села. Директор школи Зоя НЕЧИПОРЕНКО говорить, що у відремонтованому приміщенні й навчати легше, і знання здобувати краще.

За її словами, на реконструкцію спортивного залу закладу було спрямовано кошти держави та спонсорів – 50 тисяч гривень та 89 тисяч гривень, відповідно. Нині у навчальній установі йдуть роботи з реконструкції душових кімнат, роздягалень та інструкторської.

 «Значна увага педагогічного колективу приділяється творчому розвитку дітей. 98% вихованців закладу охоплені позашкільною роботою. В установі діє 13 різнопрофільних гуртків, а також філії музичної та художньої шкіл», – констатувала Зоя Нечипоренко.

Відтепер у Верхньосироватській спеціалізованій школі чемпіонів стане ще більше. Адже новенький спортивний зал надихає учнів на досягнення.

«Я відвідую дві секції – баскетболу і футболу. Після школи із задоволенням йду до відремонтованого залу. Тут комфортно. Гарна підлога, тепло», – поділився десятикласник Сергій МОШЕНКО.

 «Упродовж літніх канікул ми плануємо відремонтували всі спортивні майданчики при школах. А також побудуємо нові спортивні зали там, де вони відсутні, зокрема, у  Яструбинській, Вільмівській школах, а також в Сулівському НВК», – запевнив заступник голови Сумської райдержадміністрації Віталій Кривошей.

В останньому навчальному закладі роботи вже розпочалися. Місцева влада планує завершити їх в максимально короткі терміни, аби діти могли займатися фізичною культурою та спортом в комфортних умовах.