Районна газета

Серед шкільних команд району відбулися змагання з настільного тенісу

 

Із 35 навчальних закладів Сумського району в змаганнях взяли участь 25 команд: Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст., Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Великочернеччинської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., Терешківського НВК, Северинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Сульського НВК, Могрицького НВК, Низівської ЗОШ І-ІІІ ст., Яструбинського НВК, Кіндратівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хотінської спеціалізованої школи І-ІІІ ст., Лікарського НВК, Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ст., Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївського НВК, Новосуханівської ЗОШ І-ІІІ ст., Кровненської ЗОШ І-ІІІ ст.,Біловодського НВК, Писарівського НВК, Басівської ЗОШ І-ІІІ ст., Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Юнаківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

На фінальних змаганнях за перемогу боролися 6 команд-переможців зональних змагань: Токарівської ЗОШ, Бездрицької ЗОШ, Косівщинської ЗОШ, Лікарського НВК, Олексіївської ЗОШ, Кіндратівської ЗОШ.

 

За результатами змагань:

 

1.       Визначено переможцями змагань у командному заліку:

 

-         команду Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст. (І місце);

 

-         команду Лікарського НВК (ІІ місце);

 

-         команду Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).

 

2.       Визначено переможцями змагань в особистому заліку (І ракетка):

 

-         Гасанова Саміра, учня Лікарського НВК (І місце).

 

-         Белібу Ярослава, учня Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (ІІ місце);

 

-         Іщука В’ячеслава, учня Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІІ місце).

 

3.        Визначено переможцями змагань в особистому заліку (ІІ ракетка):

 

-         Ворону Дмитра, учня Косівщинської ЗОШ І-ІІІ ст. ім..Лесі Українки (І місце);

 

-         Петренка Олега, учня Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст. № (ІІ місце);

 

-         Куценка Богдана, учня Лікарського НВК (ІІІ місце).

 

4.        Визначено переможцями змагань в особистому заліку (ІІІ ракетка):

 

-         Черкасову Катерину, ученицю Бездрицької ЗОШ І-ІІІ ст.(І місце);

 

-         Ткаченко Оксану, ученицю Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ місце);

-          Курасову Аліну, ученицю Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).