ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ

7-10 березня 2019 року в м. Лебедин пройшли змагання чемпіонату Сумської області зі спортивної радіопеленгації. У командному заліку чемпіонами області стали представники Сумського району, на другому - міста Суми, третє місце виборола команда м. Кролевець.

Сумський район представляли вихованці районної станцій юних техніків. Готував спортсменів до змагань досвідчений, висококваліфікований тренер Максим Григорович Редька.

В особистому заліку  переможцями стали Денисенко Дмитро (серед юніорів), Редька Єгор – (серед юнаків), Мірошниченко Єлизавета – (серед дівчат). На другу сходинку п‘єдесталу піднялись: Дика Дарина (серед юніорок), Тихонков Михайло (серед юнаків), Ковтун Анастасія (серед дівчат). Третіми на фініші були юніорка Дорда Софія та  Лагутін Кирило (серед юнаків).

Вітаємо переможців та призерів змагань!!!