Районна газета

КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

14-15 вересня у м. Харкові на стадіоні “Динамо” відбулися змагання Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші). Серед 575 учасників чемпіонату з усіх регіонів України були і 5 представників Сумського району.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

08 вересня до смт. Степанівка з’їхались кращі спортсмени Сумського району, тренери ДЮСШ, юні спортсмени, ветерани спорту, гості, щоб спільно відсвяткувати День фізичної культури та спорту України. Художній колектив, який розпочав захід «Ейфорія» Степанівського БК  запалив усіх  присутніх енергією та гарним настроєм.

 

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ З РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ!

З 2 по 8 вересня 2018 року в місті Сокчо Південна Корея відбувся 19 чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації, в якому взяли участь більше 500 спортсменів з 40 країн світу. 

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Сердечно вітаємо з Днем фізичної культури і спорту всіх ветеранів спорту і тренерів ДЮСШ, вчителів фізкультури шкіл  району, спортсменів, усіх активістів спорту. 

КОМАНДА ВЕТЕРАНІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ-ЧЕМПІОНИ СУМЩИНИ

01 вересня 2018 року в с. Северинівка відбулися змагання Кубку області серед ветеранів 50+. На футбольному полі зустрілися команди Сумського , Краснопільського районів та міста Суми. У ході запеклої боротьби  чітко визначилися чемпіони  команда Сумського району. ІІ місце - у команди міста Суми, ІІІ місце - за ветеранами Краснопільщини.

More Articles...

  1. КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО СУМЩИНИ 2018 РОКУ
  2. ФІІНАЛ КУБКУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  3. РАЙОННІ ЗМАГАННЯ «КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО СУМСЬКОГО РАЙОНУ»
  4. ЗАГАЛЬНОСЕЛИЩНЕ СВЯТО "КУБОК ПОКОЛІНЬ" У СТЕПАНІВЦІ
  5. КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ
  6. РАЙОННІ ЗМАГАННЯ "КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО СУМСЬКОГО РАЙОНУ"
  7. VIІ ТРАДИЦІЙНІ ЗМАГАННЯ ВІДКРИТОЇ ОСОБИСТОЇ ПЕРШОСТІ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВФСТ «КОЛОС» З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ТА СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ
  8. КАЛЕНДАР МАТЧІВ
  9. 26 КВІТНЯ НА БАЗІ ОЗ САДІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ БУЛО ПРОВЕДЕНО РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА СЕРЕД УЧНІВ 2005-2006 РОКУ НАРОДЖЕННЯ
  10. 24 КВІТНЯ 2018 ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») НА БАЗІ ОЗ ВЕЛИКОЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І – ІІІ СТУПЕНІВ