Районна газета

ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

З 1 липня 2018 року проведено перерахунок пенсій окремим категоріям громадян. Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначено розміри прожиткового мінімуму як для основних соціальних груп населення, так і в розрахунку на одну особу.

НАМІРИ ПРО СПІВПРАЦЮ

04 липня 2018 року відбулася робоча зустріч працівників Сумського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з представником Сумського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Сумській області.

30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «трафікінг».

 

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ "ЖУРАВКА"

Відділенням по наданню комплексу соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації 27 червня 2018 року на території Юнаківської сільської ради в приміщенні Будинку культури  було проведено засідання клубу для громадян похилого віку „Журавка”, присвячене 22-річниці Конституції України.

 

У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ДІЄ РОБОЧА ГРУПА З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя роботою, яку людина вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

More Articles...

  1. НОВІ ЗМІНИ ЩОДО КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ ВІКОМ ДО ДВОХ РОКІВ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО ГРУПИ РИЗИКУ
  2. ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ОДНЕ З НАЙАКТУАЛЬНІШИХ ПИТАНЬ СЬОГОДЕННЯ
  3. ПРО ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ РОБОЧИХ МІСЦЬ ЗА УМОВАМИ ПРАЦІ
  4. СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА В РАЙОНІ ЗРОСТАЄ
  5. ЩОДО ВКЛЮЧЕННЯ ТОВ «САНАТОРІЙ «ТОКАРІ» ДО ПЕРЕЛІКУ СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ
  6. УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ
  7. 14 ЧЕРВНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ
  8. ЗМІНИ ВНЕСЕНІ ДО ПОРЯДКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ
  9. ВИЇЗД МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ДО С. КИЯНИЦЯ
  10. ПРАВО ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ НА ФАКТИЧНО ПРОЖИВАЮЧИХ ОСІБ