ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ДОПОМОГУ ВІД ВОЛОНТЕРІВ

єДопомога - це платформа, де один одного можуть знайти ті, кому потрібна допомога, та ті, хто може допомогти

Наші благодійники - єДопоможці щодня заходять на платформу і шукають тих, кого зможуть підтримати.

ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ В ІТАЛІЇ

За інформацією Міністра соціальної політики України, після проведеної зустрічі з Єленою Бонетті, Міністром рівних можливостей та сім’ї Італійської республіки, Італія прихистила майже 130 тисяч українських громадян, переважна більшість з яких жінки та діти, в тому числі 767 українських дітей із вразливих категорій

Обговорено проблемні питання захисту прав переміщених до Італії українських дітей. Зокрема, звернуто увагу на окремі випадки неузгодженості дій тимчасово призначених італійських представників із законними українськими представниками таких дітей. Посадовицею Італії взято на контроль такі випадки та досягнута домовленість щодо забезпеченості Урядом Італії всіх необхідних заходів для того, щоб вирішити ці проблемні питання якнайшвидше.

РАТИФІКАЦІЯ КОНВЕНЦІЇ РАДИ ЄВРОПИ ПРО ЗАПОБІГАННЯ НАСИЛЬСТВУ СТОСОВНО ЖІНОК І ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

20.06.2022 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» (Стамбульська конвенція)

Конвенція визначає відповідальність держави за протидію всім формам домашнього насильства, зокрема, фізичному, економічному, психологічному, сексуальному, включно зі зґвалтуванням, примусовим шлюбом або абортом, злочинами заради «честі» та іншими подібними злочинами, а також за захист постраждалих від насильства та покарання кривдників. При цьому, конвенція ґрунтується на принципах, що домашнє насильство не є приватною справою і вимагає спільних зусиль для подолання як від органів державної та місцевої влади, так і від громадськості. Це дозволить комплексно підходити до боротьби з насильством стосовно жінок, що є критично важливим в умовах широкомасштабної війни російської федерації проти України.

ЯК У ПЕРІОД ВІЙНИ УНИКНУТИ ЗАГРОЗИ ПОТРАПЛЯННЯ ДО СУЧАСНОГО РАБСТВА

Міністерство соціальної політики України у співпраці з партнерами розробили «Пам’ятку», щоб запобігти потраплянню у ситуації торгівлі людьми

Під час війни, при евакуації та перетинанні кордону кожен може опинитись під загрозою потрапляння до сучасного рабства. Тому слід чітко розуміти алгоритм дій у таких ситуаціях. Пам’ятки містять інформацію, що варто робити, щоб не потрапити до пастки торгівців людьми, на які гарячі лінії потрібно повідомляти про такі факти чи підозри щодо можливої торгівлі людьми тощо.

За матеріалами: https://www.msp.gov.ua/news/21934.html

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин є трудовий договір.Відповідно до ст.21 Кодексу законів про працю України (далі- КЗпП) трудовий договір - це  угода між працівником і роботодавцем (роботодавцем - фізичною особою), за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а роботодавець (роботодавець - фізична особа) зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін

Статтею 24  КЗпП України передбачено, що трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим: