Районна газета

«ТАРАС ШЕВЧЕНКО - ВІЧНИЙ ЯК НАРОД»

З нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Садівську сільську бібліотеку прикрашала ілюстрована книжкова виставка-портрет «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово». Користувачі бібліотеки мали змогу, за допомогою книжкової виставки, перегорнути сторінки життя Великого Кобзаря, та за бажанням зачитати  улюблені вірші і цим висловити свою шану Великому Кобзареві.

10 березня в приміщенні бібліотеки зібрались  всі небайдужі до світлого Шевченкового слова на літературний вернісаж «Слово Тараса  житиме в віках». Тарасовими стежками пройшли учасники клубу за інтересами «Недільна світлиця». На заході була присутня сумська поетеса Клименко Людмила Михайлівна, місцева поетеса - аматорка Крячко Зінаїда Василівна, учасники фолькльорного ансамблю «Панянки».

            Літературна кав'ярня «Геній української творчості» пройшла в Терешківській сільській бібліотеці. Бібліотекар познайомила підростаюче покоління  із дитинством Тараса, презентувала книжкову виставку «Малим про великого Тараса». Діти читали вірші Т. Шевченка, та взяли участь у інтерактивній грі за книжкою  «Шевченко від А до Я».

Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. 

Кожного року в березні Україна відзначає Шевченківські дні.