Районна газета

«ВСІ ЖІНКИ - НАЧЕ КВІТИ ВЕСНЯНІ!»

Бібліотеки району щорічно долучаються до святкування Міжнародного жіночого дня різноманітними святковими культурно-інформаційними заходами. 

Мета цих заходів: прищеплювати любов і повагу до жінки, виховувати в дітей естетичний смак, навички морально-естетичної поведінки.

Вшанувати матір – берегиню зібралися в Великочернеччинській сільській бібліотеці члени жіночого клубу «Берегиня» разом з працівниками територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» Сумської РДА на літературно – музичний вернісаж «Жінка. Весна. Кохання».

Для дорогих жінок учасники дитячого клубу «Коло друзів» підготували літературний концерт та створили виставку дитячих малюнків «Я намалюю квіти – найкращій мамі в світі».

З давніх давен на нашій українській землі образ довгоочікуваної весни уособлювала гарна молода дівчина з вінком на голові. Народний образ весни – це образ краси, сили і надії. Першим і по жіночому особливим місяцем весни є березень. Він, як мовиться в народі, й усміхнеться, і заплаче, і ошкіриться крутим норовом. Недарма про його гонористу і непередбачливу вдачу кажуть: у березня жіночий характер. Тому в цьому місяці вшанувують жінку – матір, бабусю, сестру, подругу, жінку – трудівницю, жінку – берегиню.

Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці. Слова Оноре де Бальзака тільки підтвердження цьому: «Жінка – це ліра, що дарує свої таємниці тому, хто може грати».