Районна газета

26 ЛЮТОГО ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПО КУЛЬТУРНОМУ БУДІВНИЦТВУ ПРИ ВІДДІЛІ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На нараді  були присутні голова Сумської  райдержадміністрації – Геннадій Дорошенко, начальник управління культури Сумської облдержадміністрації Олена Мельник, голови сільських та селищних рад, працівники культури Сумського району.

Засідання Ради провів начальник відділу культури райдержадміністрації  Юрій Холодьон, який підбив підсумки роботи галузі за минулий рік, окреслив основні завдання, над якими будуть працювати заклади культури в 2019 році.

Голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко, начальник управління культури Сумської облдержадміністрації Олена Мельник  акцентували увагу присутніх на винятковій ролі закладів культури у житті суспільства і кожної територіальної громади зокрема, подякували працівникам культури за копітку наполегливу щоденну працю по збереженню і розвитку культурної спадщини українців і відзначили нагородами.     

За підсумками роботи 2018 року кращих працівників закладів культури району нагороджено грамотами та дипломами:

Голови Сумської райдержадміністрації – Шипиленко Ганна Іванівна, викладач Низівської ДМШ

Начальника  управління культури Сумської облдержадміністрації

- Перше місце у Сумській області на регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості отримав Верхньосироватський СБК Верхньосироватської ОТГ. Директор – Інна Кравченко. Клубний заклад представив Сумщину на ІІ (всеукраїнському) етапі огляду-конкурсу.

- Срібним призером в області став Пушкарівський СБК Сумського району (директор – Тамара Шипіцина).

Токарівський СБК (директор Віра Стадник) та Бездрицький СК (завідувач Ірина Нестеренко) Бездрицької ОТГ відзначено у номінації «За належний рівень організації  культурно-дозвіллєвої роботи з дітьми та молоддю».

Начальника відділу культури Сумської райдержадміністрації

- Соломка Зоя Іванівна, завідувач Іволжанським СК

Цікавим досвідом роботи колективу клубного закладу щодо фестивально-концертної діяльності поділилася з колегами Ольга Руденко, директор Косівщинського сільського будинку культури.

Валентина Касьянова, провідний методист комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека розповіла про роботу клубів за інтересами в бібліотеках району.

Світлана Феніна, начальник відділу культури та роботи з молоддю Миколаївської ОТГ Сумського району поділилася досвідом роботи за 2018 рік на території Миколаївської сільської ради.

Відбулося широке обговорення актуальних тем сьогодення галузі культури.