Районна газета

НЕБЕСНІЙ СОТНІ ШАНА Й МОЛИТВИ

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

У бібліотеках Сумського району  відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, патріотичної свідомості та виховання молоді у національно – патріотичному дусі.

Протягом тижня користувачі  знайомилися з матеріалами виставок: «Майдан: збереження та увічнення пам’яті», «Вічна слава безсмертю Хоробрих», «Українці – нація героїв», «Мужність і патріотизм Героїв Небесної Сотні», «Майдан – фортеця духу», «Небесній Сотні шана й молитви», «Герої нашого часу» (Сульській, Шпилівській, Великочернеччинській, Садівській, Могрицькій, Кияницькій, Стецьківській бібліотеках), майже в усіх закладах відбулися виховні години, уроки мужності, патріотичні бесіди.

Так, 20 лютого бібліотекар Садівської сільської бібліотеки відвідала опорний заклад - Садівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів  і провела для учнів 10-го класу урок мужності «Майдан: збереження та увічнення пам'яті».

Бібліотекарі Стецьківської сільської бібліотеки провели годину мужності «Нескорені, чиї душі на небесах…», в якій взяли участь учні 8-9 класів Стецьківської загальноосвітньої школи.

Під час зустрічі присутні ознайомилися із хронологією подій на Майдані з героїчними подвигами патріотів, котрі заради торжества справедливості пожертвували собою для зміцнення власної держави в лютому 2014 року.

Всі разом подивилися відео «Пам'ять Небесній Сотні».

Захід закінчився хвилиною мовчання і запалюванням свічок «Пам’яті», «Єдності», «Надії», «Миру».