Районна газета

ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ «ХЛІБОРОБСЬКА ПІСНЯ - 2019»

З 2 по 17 лютого 2019 року відбудеться районний фестиваль-конкурс народної творчості «Хліборобська пісня-2019», у якому візьмуть участь колективи всіх закладів культури Сумського району.

Урочисте відкриття відбудеться на базі Миколаївського сільського будинку культури Сумського району.

Запальні пісні, танці, акторська гра аматорів не залишить байдужими жодного глядача.

Бажаємо перемог!  

02.02.2019                                                                 03.02.2019                                                

Миколаївський СБК                                                Садівський СБК

9.30 – відкриття фестивалю                                      10.00 – Стецьківка                                                         

10.00 – Миколаївка                                                     11.00 – В.Чернеччина                                                        

11.00 – Яструбине                                                       12.00 – Старе село                                                       

12.00 – Кекино                                                             14.00 – Пушкарівка

14.00 – Северинівка                                                    15.00 – Сад

15.00 – Постольне                                                     

16.00 – Лікарське

                                                                                                                

09.02.2019                                                              10.02.2019    

Степанівський СБК                                              Сульський СК

09.30 – КЗ СРР Садівська ДШМ                           10.00 – Сула

10.00 – Новосуханівка                                           11.00 – Великі Вільми

11.00 – Степанівський СК                                      12.00 – Низи

12.00 – Підліснівка                                                 14.00 – Терешківка                                 

14.00 – Косівщина                                                  15.00 – Шпилівка

15.00 – Степанівський  СБК                                   15.30 – Кровне

                                                                                      

16.02.2019                                                                 17.02.2019

Юнаківський СБК                                                  Верхньосироватський СБК

10.00 – Юнаківка                                                     10.00 – Верхня Сироватка

11.00 – Кияниця                                                       11.00 – Токарі

12.00 – Басівка                                                        12.00 – Нижня Сироватка

14.00 – Біловоди                                                     14.00 – Бездрик

15.00 – Хотінська ОТГ                                            15.00 – Великий Бобрик

                                                                                 16.00 – Могриця