Районна газета

«МИСТЕЦЬКІ КРИЛА СУМЩИНИ – 2019»

16 січня 2019 року у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулася творча зустріч поетів-піснярів та композиторів Сумської області «Мистецькі крила Сумщини. В обласному заході взяли участь начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон та керівник народного аматорського хорового колективу Юнаківського сільського будинку культури Володимир Товкач. Вже вкотре зібралися разом талановиті люди нашого краю, хто свою любов втілює в піснях та віршах, що написані серцем.

Талановитий музикант, самобутній поет і композитор Володимир Товкач вже більше ніж півстоліття опікується хоровим колективом Юнаківського СБК і вже декілька років поспіль на  цьому творчому форумі представляє Сумський район. За значний особистий внесок у розвиток національної культури, та збереження кращих зразків музичного та поетичного мистецтва Володимира Михайловича було нагороджено Дипломом управління культури Сумської облдержадміністрації.

Цьогоріч зустріч була особливою. Адже вона відбувалася у форматі святкового концерту, на якому звучали твори місцевих авторів у виконанні професійних та аматорських колективів і виконавців. На заході було презентовано і розповсюджено серед учасників збірку кращих творів місцевих композиторів, яка так і називалась «Мистецькі крила Сумщини».