Районна газета

НА КАНІКУЛАХ СУМУВАТИ НІКОЛИ – ПРИХОДЬ ДО БІБЛІОТЕКИ ЗА ВТІХОЮ!

Літні канікули - гаряча пора для бібліотек, коли користувачів не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве й змістовне дозвілля.

ШКОЛИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПОКРАЩУЮТЬ СВОЮ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ

Під час поїздки по Сумському району робоча група у складі: директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії Гробової, голови Сумської райдержадміністрації Геннадія Дорошенка та голови Сумської районної ради Вадима Акпєрова, побувала у комунальному закладі Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв.

У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ НА БАЗІ КЗ СРР - САДІВСЬКА ДШМ ВІДБУЛАСЬ РАДА ДИРЕКТОРІВ

Нещодавно у Сумському районі на базі Садівської дитячої школи мистецтв пройшло засідання Ради директорів мистецьких шкіл Сумської області.

«І МУЗИКА ЗВУЧИТЬ…»

30 травня 2018 року у садибі Кондратьєвих смт Низи відбувся звітний концерт комунального закладу Сумської районної ради Низівська дитяча музична школа. Захід пройшов в рамках районного мистецького свята «Низівські мелодії».

«СУМСЬКИЙ РАЙОН ЗАПРОШУЄ…»

Однією з пріоритетних галузей розвитку економіки нашої області визначений туризм. Загально відомо, що Сумщина – край туристичний. Тому бібліотеки зайняли вагому нішу у його популяризації. Природа нагородила наш край найбагатшими і винятково різноманітними екосистемами і рекреаціями. Великі туристичні і екскурсійні можливості нашого регіону обумовлені багатьма чинниками: численні пам’ятки історії та архітектури, мальовничі краєвиди, цілюще повітря.