Районна газета

БІБЛІОСЕРФІНГ «ПРОФЕСІЙНИЙ ІМІДЖ БІБЛІОТЕЧНОГО ПРАЦІВНИКА У СУЧАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ»

11 вересня 2018 року у великій залі Сумської районної ради з метою створення узагальненого професійного портрету сучасного бібліотекаря XXI століття, зібралося бібліотечне товариство району на бібліосерфінг «Професійний імідж бібліотечного працівника в сучасній бібліотеці».

КЛУБНІ ЗАКЛАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СЕРЕД КРАЩИХ В ОБЛАСТІ

 

Наприкінці серпня 2018 року в Сумах відбулося засідання Регіонального організаційного комітету Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості, на якому були визначені переможці І (регіонального) етапу – кращі клубні установи Сумщини.

ВЕЛИКІ СОРОЧИНЦІ ВІТАЛИ АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

З 21 по 26 серпня 2018 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області традиційно відбувся ювілейний 20-й Національний Сорочинський ярмарок, у рамках якого пройшов Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Ярмаринка – 2018».

«ЖИВИ Й ПРОЦВІТАЙ, УКРАЇНО МОЯ, ДЛЯ МИРУ, ДЛЯ ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ Й ДОБРА»!

«…Є святині в нашому житті, які не можна ні з чим порівнювати, зіставляти – це Батьківщина, синівська вірність, відданість тій землі, де ти народився і осмислив сам себе, тому народові, який вигодував і зростив тебе.»

24 серпня 1991 року – визначна дата в нашому житті, коли Україна стала незалежною державою, історичний час для нашої нації, нашого народу.

У СЕЛІ КОРЧАКІВКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО-ДЕНЬ СЕЛА

У селі Корчаківка Кияницької сільської ради відбулося свято – День села. Традиційно на свято були запрошені гості. Корчаківську громаду з очільником сільської ради Анатолієм Рибальченко приїхали вітати начальник відділу культури Сумської районної адміністрації Юрій Холодьон, головний лікар ЦРЛ, депутат обласної ради Володимир Поцелуєв та інші.