Районна газета

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. А.С. МАКАРЕНКА ІЗ НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ РДА Ю.ХОЛОДЬОНОМ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

15 листопада у великій залі Сумської районної ради відбулася виставка та лекція на тему «Сумський район – туристичний» за участю студентів Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.  За спеціальністю «Туризм». На заході був презентований фільм про туристичні маршрути Сумського району. Начальник відділу культури Сумської районної державної адміністрації Юрій ХОЛОДЬОН провів бесіду із студентами про туристичний потенціал та розмішені пам’ятки архітектури та музеї району, розповів як розвивається зелений туризм. 

ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

8 листопада 2018 року у великій залі районної ради відбулися районні святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ !

Сердечно вітаю Вас з професійним святом -  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

КОСІВЩИНЦІ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

У черговий раз косівщинці прославили Сумський район  на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Гомін Карпат», який відбувся у м. Івано-Франківськ.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ – ГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ – КОНКУРСУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «СУЗІР’Я УКРАЇНИ»!!!

Хореографія – це надзвичайно красиве і пластичне мистецтво, що дарує естетичну насолоду. Всю душу і вміння вкладає викладач - хореограф в свою справу для того, щоб діти здобували не лише практичні навички, а й розвивали художній смак та світогляд. Саме так працює хореограф КЗ СРР – Садівська дитяча школа мистецтв, керівник хореографічного колективу «Лілея» Анна Сергіївна Скляренко. І ця творча взаємодія дає свої плоди.