Районна газета

«МИСТЕЦЬКІ КРИЛА СУМЩИНИ – 2019»

16 січня 2019 року у приміщенні Сумської обласної філармонії відбулася творча зустріч поетів-піснярів та композиторів Сумської області «Мистецькі крила Сумщини. В обласному заході взяли участь начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон та керівник народного аматорського хорового колективу Юнаківського сільського будинку культури Володимир Товкач. Вже вкотре зібралися разом талановиті люди нашого краю, хто свою любов втілює в піснях та віршах, що написані серцем.

ПОСВЯТА В «ЮНІ МИТЦІ» У САДІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

Напередодні Нового року у комунальному закладі Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв відбулося традиційне новорічне свято для першокласників  - «Посвята в юні митці». Сцена та фойє школи були святково прикрашені, чекаючи своїх юних музикантів. Глядацька зала була наповнена батьками та гостями, що прийшли розділити з першокласниками та учасниками концерту хвилюючу мить.

У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ АМАТОРИ СЦЕНИ РОЗПОЧАЛИ НОВОРІЧНО – РІЗДВЯНІ ВІТАННЯ

26 грудня до Сумської райдержадміністрації несподівано завітав Бездрицький сільський клуб, який театралізованим дійством привітав всіх з Новорічно – різдвяними святами.

ПІДСУМКОВА НАРАДА В САДІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

19 грудня в КЗ СРР – Садівська ДШМ відбулася чергова навчально-виробнича нарада, на якій були присутні начальник відділу культури Сумської РДА  Юрій Холодьон, директор Садівської ДШМ Іван Дейнека та викладачі школи. На нараді говорили про підсумки роботи базової школи та філій за І семестр 2018 – 2019 навчального року.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

18 грудня відбувся  ІІ (районний)  етап  Всеукраїнського  конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням, у номінаціях: декоративно-прикладне та образотворче мистецтво. Цей конкурс щорічно проходить під патронатом Президента України.