ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРОІНСПЕКТУВАВ ОБ’ЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» В ШОСТКИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Голова облдержадміністрації разом із головою Шосткинської райдержадміністрації Оксаною ТАРАСЮК, головою Шосткинської районної ради Вікторією СОКОЛ та Шосткинським міським головою Миколою НОГОЮ оглянув хід ремонтних робіт у Воронізькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини та на ділянці автодороги по провулку Чехова

Воронізька амбулаторія будується за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів. Загальна кошторисна вартість об’єкта 8 722,45 тис. гривень. Будівельна готовність об’єкта 89%. Плановий термін завершення будівельних робіт – 29 жовтня цього року.

Оглянувши Воронізьку амбулаторію, Дмитро Живицький підкреслив, що жителі Сумщини мають отримувати якісну медичну допомогу, незалежно від того, де вони проживають. Саме тому завдяки програмі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» будуються в області сільські амбулаторії.

«Нам необхідно якнайшвидше закінчувати будівельні роботи й відкривати ці об’єкти», – наголосив голова облдержадміністрації.

Також Дмитро Живицький проінспектував хід ремонтних робіт на ділянці автодороги по провулку Чехова в Шостці. У повному обсязі тут вже виконані роботи з виторфовування дорожнього насипу, влаштовано насип з піску. Виконана стабілізація основи з застосуванням геоктекстиля і георешітки. Влаштовано шар основи з щебенево-піщаної суміші.

 «Ця дорога дуже важлива для мешканців Шостки, адже вона з’єднує два мікрорайони. А той факт, що вона будується з дотриманням європейських норм та за новітніми технологіями, дає впевненість, що люди зможуть безпечно і швидко дістатися з одного куточка міста до іншого», – зазначила голова Шосткинської райдержадміністрації Оксана ТАРАСЮК.